Fotoreporty

Fotoreporty

Turné Divokýho Billa odstartovala pekelná show

Turné Divokýho Billa odstartovala pekelná show

Napsal Redaktoři MIX.cz 07.02.2014

Ve vyprodaném brněnském Semilasse zahájil Divokej Bill své pekelné turné. Kapela předvedla netradiční show a došlo i na tematické rekvizity. I po 15 letech tak kapela dokázala překvapit a dostat opět fanoušky do varu. „Atmosféra byla nejlepší, Brňáci byli skvělí!“ nadšeně popisuje včerejší večer DB. O jejich úspěchu na Moravě svědčí i fakt, že koncert v Brně byl beznadějně vyprodán dlouho dopředu.

Celý článek
Alternativa 2013 vyvrcholí koncertem Lydie Lunch!

Alternativa 2013 vyvrcholí koncertem Lydie Lunch!

Napsal Redaktoři MIX.cz 02.12.2013

Skončila hlavní část 21. ročníku festivalu Alternativa! Poslední z kapel, které vystoupily v klubu HooDoo bylo francouzské trio TOC, které roztančilo všechny milovníky alternativní hudby. V předchozích devíti dnech se návštěvníkům představilo více než 25 projektů z 10 zemí. Celý festival Alternativa 2013 tím však nekončí! Ve čtvrtek 5. 12. proběhne v Malostranské besedě festivalová after party, na které představí svůj nový projekt Retrovirus neúnavná královna newyorské avantgardy Lydia Lunch.

Celý článek
Richard Müller & Fragile

Richard Müller & Fragile

Napsal Redaktoři MIX.cz 07.10.2013

Přinásíme Vám fotografie z koncertu Richarda Müllera & Fragile, kteří v úterý 1. října vystoupili v rámci aktuálního česko-slovenského turné Hlasy v pražské Lucerně.

Celý článek
HUGH LAURIE & The Copper Bottom Band

HUGH LAURIE & The Copper Bottom Band

Napsal Redaktoři MIX.cz 01.08.2013

V Praze vystoupil poprvé v pátek 26. a podruhé v sobotu 27.7. charismatický herec a hudebník Hugh Laurie, známý především z hlavní role v seriálu Dr. House. Jeho dvě zcela vyprodaná dvouhodinová vystoupení s doprovodnou kapelou The Copper Bottom Band si nenechalo ujít bezmála 6 tisíc diváků, kteří se jak v pátek, tak v sobotu dočkali hned několika přídavků a kteří Hugha Laurieho s kapelou odměnili hned několika minutovým potleskem ve stoje.

Celý článek
Soutěž barů Havana Club Tour De Bar 3

Soutěž barů Havana Club Tour De Bar 3

Napsal Redaktoři MIX.cz 11.04.2013

Během posledních dvou víkendů proběhla v Praze a Brně soutěžní barmanská přehlídka HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. Mezi deseti vybranými bary a koktejlovými podniky z Hlavního Města exceloval ALIBI Bar, v Brně to byl Club 007 z Hradčan u Tišnova. O tom, komu připadne prvenství, rozhodli samotní návštěvníci akce svým zájmem o drinky připravené vítězným týmem barmanů. Barmanskou show a vystoupení českých i zahraničních interpretů, která proběhla v pátek 22. 3. 2013 v Praze, si přišlo užít 4000 návštěvníků. O týden později si brněnskou soutěž nenechalo ujít 5200 fanoušků kvalitních drinků a dobré zábavy.

Celý článek
Praha se zbarvila do zelena

Praha se zbarvila do zelena

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.03.2013

Kdo zavítal 16. března do Dlouhé třídy, měl pocit, že se ocitl o pár tisíc kilometrů dál na západ - Praha se totiž i letos zapojila do celosvětových oslav svátku sv. Patrika a Jameson Zone nám dala zažít tu pravou irskou atmosféru. Jameson whisky tekla proudem, bary a kluby zaplnily tisíce fanoušků skvělé muziky a další a další přicházeli i po půlnoci, aby oslavili svátek svatého Patrika, patrona Irů.

Celý článek
PlusMinus

PlusMinus

Napsal Filip Martinů 27.04.2012

Prvotina brněnských promo-matadorů proběhla 20. dubna v prostorách, tolik oblíbeného, Boby Centra. Celý koncept nové party podtržen výjimečným osazením ke shlédnutí níže.

Celý článek
Video z pražského koncertu Parov Stelar Band

Video z pražského koncertu Parov Stelar Band

Napsal Redaktoři MIX.cz 23.11.2011

Rakouská elektro-swingová senzace Parov Stelar se opět vrátila do Prahy, aby zde odehrála už třetí klubový koncert u nás. Zájem slyšet Parov Stelar na živo byl opět obrovský a koncert byl beznadějně vyprodaný.

Celý článek
Ohlédnutí za Red Bull Soundclash II.

Ohlédnutí za Red Bull Soundclash II.

Napsal Redaktoři MIX.cz 03.11.2011

Měsíce nedočkavého čekání, týdny horečných sázek, kdo odejde z originálního hudebního klání jako vítěz! Na sklonku Dne D s datem 21. října 2011 skončil ve vyprodané pražské Lucerně žhavý souboj mezi kapelami Davida Kollera a Nightwork!

Celý článek
Reportáž z O´Seex 10th Anniversary

Reportáž z O´Seex 10th Anniversary

Napsal Filip Martinů 03.11.2011

Ve čtvrtek 27.10.2011 se konalo desáté pokračování brněnské klubové párty O´Seex. O večírku jak má být svědčí nejen uvítací drink a módní přehlídka, ale hlavně skvělá zábava a plný klub, který vytvořil jako vždy skvělou atmosféru.

Celý článek

tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři