Párty

Párty


Pokrocile nastaveni datumu

Vložit vlastní akci »

Audience / Antiwords

Datum: 23.9.2014

Místo konání: Palác Akropolis

Vystoupí: Divadlo Petra Bezruče: Audience, Spitfire Company: Antiwords

Bližší informace: První ostravské uvedení jednoaktovky Václava Havla audience / kancelář v nejmenovaném pivovaru, bohdalka, gott a holky z flaškovny / geniální hra z dob, kdy dramatik ještě nebyl prezidentem, pro dva geniální herce: Norberta Lichého a Jiřího Müllera. / Antiwords je ovlivněno dílem Václava Havla především jeho hrou Audience a jejím legendárním zpracováním režiséra Menzla, který do role sládka obsadil Landovského, jenž během hraní vypil přibližně devět osmistupňových piv.

EuroConnections: Einar Stray Orchestra

Datum: 25.9.2014

Místo konání: Palác Akropolis

Vystoupí: Einar Stray Orchestra, Thoola

Bližší informace: Když před dvěma a půl lety uhranul Einar Stray poprvé žižkovský Palác Akropolis, vystupoval ještě pod svým jménem. Pak mu ale došlo, že parta muzikantů kolem něj je pro jeho hudbu tak důležitá, že odhodil všechny ambice sólisty a v září už dorazí do Prahy pod hlavičkou Einar Stray Orchestra. Takto pojmenované vydá norské těleso i nové album Politricks a to jen dva týdny před svojí zastávkou v Čechách. Jinak jsou ale všechny ingredience písní čtyřiadvacetiletého talentovaného hudebníka stále na svém místě – jsou něžné, křehké i epicky klenuté a jeho magické postrockové písničkářství kreslí s pomocí rockových i symfonických nástrojů úchvatný třetí rozměr nálad, které posluchače obejmou a nepustí.

Balkan Spirit

Datum: 28 - 30.9.2014

Místo konání: Palác Akropolis

Vystoupí: Via Negativa - MANDIĆ TRILOGY /SI, Ivo Dimchev - I-ON /BG, Room 100 - SEED /HR

Bližší informace:

Music Infinity: Stephan Micus

Datum: 30.9.2014

Místo konání: Kostel Sv. Salvátora

Vystoupí: Stephan Micus, Irena a Vojtěch Havlovi

Bližší informace: Vzácným hostem prvního podzimního večírku Music Infinity bude multiinstrumentalita Stephan Micus, jeden ze zakladatelů a průkopníků world music. Německý rodák má za sebou čtyři dekády neúnavného hudebního hledačství a intenzivních kontaktů s hudebními tradicemi celého světa. Výjimečnému skladateli i hráči na exotické nástroje připadne 30. září v pražském kostele U Salvatora také role hlavního gratulanta Ireně a Vojtěchovi Havlovým, kteří zde oslaví třicet let svého působení v krajinách vážné, meditační či ambientní hudby.

Vložit vlastní akci »


tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři