Párty

Párty


Pokrocile nastaveni datumu

Vložit vlastní akci »

AM - Festival nových médií

Datum: 24 - 25.10.2014

Místo konání: Palác Akropolis

Vystoupí: CARTONNAGE with SYNTHOSYMPHONICA, OHM SQUARE - křest CD

Bližší informace: Pódium Paláce Akropolis si v rámci letošního ročníku AM festivalu nových médií (dříve Akropolis Multimediale), který se uskuteční ve dnech 24. a 25. října, budou předávat pražské skupiny Cartonnage a Ohm Square. Obě kapely, které se této tradiční přehlídky nových médií v minulosti již jednou zúčastnily, návštěvníkům opět nabídnou unikátní a pouze pro tyto účely vytvořený audiovizuální program.

Transmission ’Seven Sins’

Datum: 25.10.2014

Místo konání: O2 Aréna

Vystoupí: Markus Schulz, John O´Callaghan, Giuseppe Ottaviani Live a další

Bližší informace: Transmission je úchvatná taneční událost, jejíž jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých výstupů tanečnic a speciální scénografie. Dohromady tak tvoří nezapomenutelný zážitek.

The Ukulele Orchestra of Great Britain

Datum: 29.10.2014

Místo konání: Palác Akropolis

Vystoupí: The Ukulele Orchestra of Great Britain

Bližší informace: Ve světě v současnosti rozhodně není slavnějšího tělesa hráčů na ukulele. Koncertovali na všech kontinentech, vystupovali v Royal Albert Hall či v opeře v Sydney, ale zahráli si i na rockovém festivalu v Glastonbury. Jejich desky bodují v žebříčcích, skladby doprovází seriály či filmy a jsou také častými hosty britských televizních stanic. Historie The Ukulele Orchestra of Great Britain sahá až do poloviny osmdesátých let, kdy soubor založil Uke Richie Williams s cílem „změnit náhled veřejnosti na ukulele“. Ve stejné činnosti pokračuje soubor i o třicet let později, kdy vystupuje v osmičlenné, smíšené sestavě.

Vložit vlastní akci »


tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři