Zpravodaj

Zpravodaj

Zrušení koncertu kapely Warpaint

Napsal Redaktoři MIX.cz 12.11.2014

S politováním oznamujeme, že vzhledem k neočekávaným rodinným záležitostem skupina Warpaint ruší své nadcházející turné včetně pražského koncertu v Paláci Akropolis, který byl naplánován na 20. listopadu.

Celý článek

Taneční soutěž NARUBY

Napsal Redaktoři MIX.cz 01.09.2014

Nový přístup k tanci = taneční soutěž NARUBY

Celý článek

Začíná předprodej na koncert Herbieho Hancocka

Napsal Redaktoři MIX.cz 29.05.2014

V Brně, Praze – 20. května 2014 - Vstupenky na jednu z největších jazzových událostí letošního roku, podzimní koncert hudební legendy Herbieho Hancocka, jsou od dnešního dne v prodeji. Čtrnáctinásobný držitel Grammy, laureát Oscara za filmovou hudbu, jazzový vyslanec organizace UNESCO a především nejzásadnější jazzový pianista posledních padesáti let Herbie Hancock se představí v sobotu 29. listopadu 2014 v brněnské hale Vodova. Vstupenky v cenách od 790 do 2490 Kč lze zakoupit prostřednictvím webu www.herbiehancock.eu a běžných předprodejích. Pořadatelé koncertu připravili i speciální vstupenky na nejatraktivnější místa v sále zároveň opravňující ke vstupu do VIP zóny v ceně 3490 Kč.

Celý článek

Zpěvák Damon Albarn zpřístupnil celé album

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.05.2014

Desku Everyday Robots, která oficiálně vyjde až příští týden, si lze už nyní poslechnout prostřednictvím služby iTunes…

Celý článek

Skupina COLDPLAY zveřejnila remix skladby Midnight

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.04.2014

Natočil ho Giorgio Moroder! Předělávka legendárního elektronického pionýra je k dispozici exkluzivně na iTunes…

Celý článek

Mother’s Angels s novým klipem

Napsal Redaktoři MIX.cz 17.04.2014

Po vyprodaném křtu nového CD v Litomyšli se kapela rozhodla vyBojovat svojí pozici na hudebním poli křtem v metropoli, který proběhne 19. 4. v Paláci Akropolis.

Celý článek

Zemřel Karl Baumgartner

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.03.2014

Zemřel Karl Baumgartner, koproducent Aloise Nebela, mimo jiné spolupracoval s Jarmuschem či Kaurismäkim

Celý článek

Zdeněk Srstka Vás nenechá na holičkách

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.03.2014

Svět financí je pro většinu z nás pořád velkou neznámou. Společnost ACEMA Credit – poskytovatel nebankovních úvěrů, se s tím rozhodla něco udělat! Založila finanční poradnu www.chytryzdenek.cz. Díky krátkým videům, článkům i speciálním kalkulačkám se snaží vysvětlit zákonitosti finančního trhu a investování i lidem, kteří se v této problematice příliš neorientují.

Celý článek

Aneta Langerová jako patronka Světlušky končí

Napsal Redaktoři MIX.cz 18.03.2014

SPOLEČNÉ TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ K ROZLOUČENÍ ANETY LANGEROVÉ S PROJEKTEM NADAČNÍHO FONDU ČESKÉHO ROZHLASU SVĚTLUŠKA.

Celý článek

Koncertní šňůra Xindla X startuje na konci března

Napsal Redaktoři MIX.cz 18.03.2014

Xindl X se připravuje na jarní koncertní šňůru pojmenovanou ČECHÁČEK S KYTAROU NA TURNÉ. Celkem 21 koncertů, z nichž 15 bude u nás a 6 na Slovensku předznamenává příchod dalšího studiového alba ČECHÁČEK MADE, které vyjde 18. dubna u Universal Music. Prvním singlem ze zmiňované desky je Barbína, mající již na 600 000 zhlédnutí.

Celý článek

Skupina RUDIMENTAL má nejlepší britský singl roku

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.02.2014

Čtveřice Rudimental byla spolufavoritem udílení britských výročních cen. Do finálového večera vstupovala se třemi nominacemi. Ve vítězství proměnila nominaci v kategorii Nejlepší britský singl, kde jejich píseň Waiting All Night soupeřila s Love Me Again (John Newman), Burn (Ellie Goulding), Pompeii (Basitille) nebo La La La (Naughty Boy). Skladba je velmi dobře známá též u nás, vždyť se celých jedenáct týdnů držela v desítce nejhranějších písní.

Celý článek

Hudebník Yanni v květnu konečně v Praze

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.02.2014

Yanni, geniální komponista současné instrumentální hudby, jehož skladby jsou od roku 1995 nedílnou součástí televizních přenosů z olympijských her, poprvé ve své úspěšné mezinárodní kariéře zahraje v České republice! V pátek 2. května od 20.00 hodin v Tipsport Areně strhující live vystoupení klávesového mága konečně zažije i tuzemské publikum a podle informací pořadatelské agentury je o toto vystoupení mimořádný zájem, což nejlépe dokládá fakt, že více než polovina vstupenek je v současné chvíli již prodána.

Celý článek

SHato & Paul Rockseek vydává singl na labelu PVD

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.02.2014

SHato & Paul Rockseek vydává na další singl na Paul van Dykově labelu VANDIT Records

Celý článek

Kapela Persona se připravuje na turné

Napsal Redaktoři MIX.cz 12.02.2014

Mladá severočeská čtveřice, která si říká Persona, začala svou kariéru ve velkém stylu. Při natáčení svého prvního EP „O Baleríně“ spojila své síly se zkušeným kytaristou skupiny Kryštof Evženem Hofmannem, který zaujal producentskou roli, a Borisem Carloffem, který písničky zmasteroval.

Celý článek
ATMO music

ATMO music

Napsal Redaktoři MIX.cz 12.02.2014

Skupina ATMO MUSIC už má druhý nejhranější singl v Čechách! Skladba Andělé je v aktuálním vydání IFPI hitparády mezi domácími singly na druhém místě, nestačila pouze na Cestu od tandemu Kryštof/Klus. V žebříčku, kam se započítávají i zahraniční skladby, jsou Andělé dvacátí…

Celý článek

Punkfolkoví Pipes and Pints ovládnou Roxy

Napsal Redaktoři MIX.cz 12.02.2014

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints roztočí svůj typický punkfolkový orkán už v sobotu 15. února v ROXY. Zahraniční support koncertu budou reprezentovat Texaští Threes Away (USA) a domácí punk/rock"n"rolloví The Queens of Everything.

Celý článek

Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla proběhne 26. února od 19:30 hod. v brněnském klubu Fléda. Slavnostní vyhlášení je opět pojato jako malý festival české hudby, kde postupně vystoupí Houpací koně, Never Sol, Kyklos Galaktikos a Floex (DJ set). Nedílnou součástí je již tradiční křest vinylu se skladbami všech nominovaných.

Celý článek

Jakub Ondra - Malý princ

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Student gymnázia Jakub Ondra se narodil před 19 lety v Praze. V patnácti letech začal hrát na kytaru a zpívat první písničky. Největší muzikantskou školou mu byla a zatím pořád je ulice. Kuba už od šestnácti začal hrát (a dodnes hraje) několikrát týdně u východu z metra a v ulicích Prahy. Nechává se při tom motivovat podporou turistů a náhodných kolemjdoucích. Původně zpíval pouze v angličtine písničky svých oblíbených interpretů.

Celý článek
Xindl X - Barbína

Xindl X - Barbína

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Xindlovi X na jaře vyjde nové album s názvem Čecháček Made. První singl ze zmiňované desky je skladba s názvem Barbína mající premiéru právě dnes. Animovaný videoklip v režii výtvarníka Ondřeje Pfeiffera, který spolu s Xindlem X napsal i scénář, můžete shlédnout zde:

Celý článek

Sbírka na Hradě vynesla 332 tis.

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

332 tisíc korun přinesla SOS dětským vesničkám vánoční sbírka na Hradě. Tyto peníze pomohou 550 dětem zejména v Karlovarském, Středočeském, Jihomoravském a Zlínském kraji. Příležitostně na dobročinnost přispěje každý druhý Čech, ale jen 7 % dárců přispívá na dobročinnost pravidelně.

Celý článek

tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři