Zpravodaj

Zpravodaj

Punkfolkoví Pipes and Pints ovládnou Roxy

Napsal Redaktoři MIX.cz 12.02.2014

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints roztočí svůj typický punkfolkový orkán už v sobotu 15. února v ROXY. Zahraniční support koncertu budou reprezentovat Texaští Threes Away (USA) a domácí punk/rock"n"rolloví The Queens of Everything.

Celý článek

Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla proběhne 26. února od 19:30 hod. v brněnském klubu Fléda. Slavnostní vyhlášení je opět pojato jako malý festival české hudby, kde postupně vystoupí Houpací koně, Never Sol, Kyklos Galaktikos a Floex (DJ set). Nedílnou součástí je již tradiční křest vinylu se skladbami všech nominovaných.

Celý článek

Jakub Ondra - Malý princ

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Student gymnázia Jakub Ondra se narodil před 19 lety v Praze. V patnácti letech začal hrát na kytaru a zpívat první písničky. Největší muzikantskou školou mu byla a zatím pořád je ulice. Kuba už od šestnácti začal hrát (a dodnes hraje) několikrát týdně u východu z metra a v ulicích Prahy. Nechává se při tom motivovat podporou turistů a náhodných kolemjdoucích. Původně zpíval pouze v angličtine písničky svých oblíbených interpretů.

Celý článek
Xindl X - Barbína

Xindl X - Barbína

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Xindlovi X na jaře vyjde nové album s názvem Čecháček Made. První singl ze zmiňované desky je skladba s názvem Barbína mající premiéru právě dnes. Animovaný videoklip v režii výtvarníka Ondřeje Pfeiffera, který spolu s Xindlem X napsal i scénář, můžete shlédnout zde:

Celý článek

Sbírka na Hradě vynesla 332 tis.

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

332 tisíc korun přinesla SOS dětským vesničkám vánoční sbírka na Hradě. Tyto peníze pomohou 550 dětem zejména v Karlovarském, Středočeském, Jihomoravském a Zlínském kraji. Příležitostně na dobročinnost přispěje každý druhý Čech, ale jen 7 % dárců přispívá na dobročinnost pravidelně.

Celý článek

Moderat, Bonobo a Diamond Version na EB

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Mezinárodní hudební program Electronic Beats se téměř po roce vrací do pražského Divadla Archa, kde představí tradičně to nejlepší ze současné elektronické scény. Festival, který do České republiky loni zcela poprvé přivezl charismatickou Lanu Del Rey, a rok předtím pro místní publikum objevil hudební senzaci Woodkida, bývá každoročně vyprodán.

Celý článek

Michael C vydává další remix na zahraničním labelu

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Nový Michaelův remix vyšel 20. prosince na jihoamerickém labelu Dbeatzion Records, který právě slaví 5. výročí. Single Another Moment má na svědomí český producent Ron JB. Remix ve stylu progressive trance ve svém studiu vyprodukoval právě Michael C. Remix zakoupíte na Beatportu, ukázku k poslechu najdete tradičně na SoundCloud nebo YouTube.

Celý článek

Souboj hudebních kapel HARD ROCK RISING začíná

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Mezinárodní síť Hard Rock Cafe v rámci svého mezinárodního projektu Hard Rock Rising hledá i tento rok vycházející hvězdy hudebního nebe. Té nejlepší kapele se dostane jedinečné možnosti vystoupit před publikem přímo v Římě, na historicky prvním letním hudebním festivalu Hard Rock Live Rome. Skupiny, které se umístí na dvou nižších příčkách, získají nové hudební vybavení v hodnotě 10 000 USD.

Celý článek

Zpěvák Vlasta Horváth podruhé otcem

Napsal Redaktoři MIX.cz 26.01.2014

Zpěvák Vlasta Horváth zažívá plodné období. Vydání třetího alba ‚To máme znát‘, původně plánované na únor letošního roku, musel sice o pár týdnů odložit, ale i tak má důvod k radosti. Rozrůstá se totiž nejen jeho diskografie, ale také rodina. Ve čtvrtek 23. ledna mu manželka Markéta porodila v podolské porodnici druhé dítě. Dvouleté Lindě přibyla sestra Alžběta.

Celý článek

SHato & Paul Rockseek na kompilaci Paul Van Dyka

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Singly „Deer Friends“ a „The Hunt“ dvojice SHato & Paul Rockseek si na svou výroční kompilaci Vonyc Sessions 2013 vybral dvojnásobný držitel titulu DJMag #01 – Paul van Dyk. Tato prestižní kompilace bude vydána 13. prosince na vydavatelství Vandit Records, které patří právě této německé legendě.

Celý článek

Kabát zahraje exkluzivně pro Kapku naděje!

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Poslední šancí zažít Kabát live před velkým zářijovým koncertem na Vypichu bude benefiční koncert pro nadační fond Kapka naděje nazvaný Kabát za mobil – 12. 12. od 19 hodin v O2 Areně. Kabát odehraje v plném nasazení 5 písniček, v hvězdném programu vystoupí také Wanastowi Vjecy nebo Mandrage.

Celý článek

Benefiční koncert ve Stounu

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Výtěžek a akce je pořádaná pro nadaci OPORA DĚTEM.

Celý článek

D Smack U Promotion slaví 20 let

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

D Smack U Promotion přiváží do České republiky kapely již přes 20 let.

Celý článek

Mettalica příští rok zavítá do ČR

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Skupina Metallica právě ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svoji unikátní show Metallica By Request také do České republiky.

Celý článek

Beatles představuje nový klip

Napsal Redaktoři MIX.cz 20.11.2013

K albu „On Air – Live at the BBC Volume 2“ byl představen nový videoklip k písni „Words Of Love“ (pův. od Buddy Hollyho) v podání The Beatles!

Celý článek

SHato & Paul Rockseek v PVD show

Napsal Redaktoři MIX.cz 20.08.2013

Dvojice SHato & Paul Rockseek v Paul van Dykově radioshow VANDIT KNIGTS!

Celý článek

Paco de Lucía na festivalu Colores flamencos

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.07.2013

Hvězdou jubilejního 5. ročníku festivalu Colores flamencos v Olomouci bude světová hvězda Paco de Lucía.

Celý článek

Goran Bregović po třech letech opět v Praze!

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.07.2013

Světoznámý hudebník, skladatel a producent Goran Bregović 3. listopadu se svou kapelou zahraje v Kongresovém centru Praha a 4. listopadu v bratislavské Inter hale Pasienky.

Celý článek

21. ročníku festivalu Benátská noc

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.07.2013

James, Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue, Miro Žbirka a desítky dalších vystoupí na letošním 21. ročníku festivalu Benátská noc. K tomu ještě odpočinková zóna s filmovou projekcí a navíc dva dny na pořízení levnějších vstupenek.

Celý článek

Cela 430 - David Steel

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.07.2013

"Každý z Vás, kdo se ocitnete na hraně, si dobře rozmyslete, zda-li stojí za to, zajít až za ni. Návrat zpět bývá neskutečně těžký ...", těmito slovy začíná videoklip Cela 430 od Davida Steela, který se po roce a půl vrací zpátky k hudbě, po roce a půl, co ho dělily od svobody mříže cely. Konečně nastal ten den, abyste mohli sami posoudit a ohodnotit zda ty dny práce strávené na přípravách, celé koncepci, skladby, komparsu, scénáři, vynaložených financí a všeho možného kolem stály doopravdy za to.

Celý článek

tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři