Zpravodaj

Jazz Fest 2014

Zpravodaj

Benefiční koncert ve Stounu

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Výtěžek a akce je pořádaná pro nadaci OPORA DĚTEM.

Celý článek

D Smack U Promotion slaví 20 let

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

D Smack U Promotion přiváží do České republiky kapely již přes 20 let.

Celý článek

Mettalica příští rok zavítá do ČR

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.12.2013

Skupina Metallica právě ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svoji unikátní show Metallica By Request také do České republiky.

Celý článek

Beatles představuje nový klip

Napsal Redaktoři MIX.cz 20.11.2013

K albu „On Air – Live at the BBC Volume 2“ byl představen nový videoklip k písni „Words Of Love“ (pův. od Buddy Hollyho) v podání The Beatles!

Celý článek

SHato & Paul Rockseek v PVD show

Napsal Redaktoři MIX.cz 20.08.2013

Dvojice SHato & Paul Rockseek v Paul van Dykově radioshow VANDIT KNIGTS!

Celý článek

Paco de Lucía na festivalu Colores flamencos

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.07.2013

Hvězdou jubilejního 5. ročníku festivalu Colores flamencos v Olomouci bude světová hvězda Paco de Lucía.

Celý článek

Goran Bregović po třech letech opět v Praze!

Napsal Redaktoři MIX.cz 25.07.2013

Světoznámý hudebník, skladatel a producent Goran Bregović 3. listopadu se svou kapelou zahraje v Kongresovém centru Praha a 4. listopadu v bratislavské Inter hale Pasienky.

Celý článek

21. ročníku festivalu Benátská noc

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.07.2013

James, Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue, Miro Žbirka a desítky dalších vystoupí na letošním 21. ročníku festivalu Benátská noc. K tomu ještě odpočinková zóna s filmovou projekcí a navíc dva dny na pořízení levnějších vstupenek.

Celý článek

Cela 430 - David Steel

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.07.2013

"Každý z Vás, kdo se ocitnete na hraně, si dobře rozmyslete, zda-li stojí za to, zajít až za ni. Návrat zpět bývá neskutečně těžký ...", těmito slovy začíná videoklip Cela 430 od Davida Steela, který se po roce a půl vrací zpátky k hudbě, po roce a půl, co ho dělily od svobody mříže cely. Konečně nastal ten den, abyste mohli sami posoudit a ohodnotit zda ty dny práce strávené na přípravách, celé koncepci, skladby, komparsu, scénáři, vynaložených financí a všeho možného kolem stály doopravdy za to.

Celý článek

Pražský koncert Divokýho Billa se přesouvá

Napsal Redaktoři MIX.cz 05.06.2013

Pražský koncert hudební skupiny Divokej Bill původně plánovaný na tuto středu 5. června se z důvodu probíhajících povodní přesouvá. Stejně jako všechny ostatní koncerty „Divokej Bill 15 Tour“ i ten pražský se měl odehrát pod širým nebem, konkrétně v areálu Žlutých lázní. "Žluté lázně jsou v tuto chvíli z větší části pod vodou, areál je v havarijním stavu a je pro veřejnost uzavřený. Všechny akce zatím na tento týden, včetně koncertu Divokýho Billa, jsme proto zrušili a hledáme pro ně pozdější termíny," říká Hana Tietze, mluvčí Žlutých lázní.

Celý článek
THIRTY SECONDS TO MARS

THIRTY SECONDS TO MARS

Napsal Luciana Kokrhánková 23.05.2013

Nové album THIRTY SECONDS TO MARS! se zařadilo do seznamu alb, které můžeme jen a jen doporučit.

Celý článek

Největší „dětský mejdan“ Kašpárkohraní otevře brán

Napsal Redaktoři MIX.cz 07.05.2013

Největší „dětský mejdan“ Kašpárkohraní otevře brány svého jubilejního pátého ročníku v pražské Stromovce v sobotu 16. června, VSTUP JE ZDARMA

Celý článek

Další úspěch dua SHato & Paul Rockseek

Napsal Redaktoři MIX.cz 30.04.2013

Další gigantický úspěch zaznamenalo duo producentů SHato & Paul Rockseek. S novým singlem Deer Friends, který 29.04.2013 vyšel na labelu Vandit legendárního DJe Paul van Dyka, se dostali do dalšího tracklistu proslulé radioshow A State Of Trance #608 světové DJ jedničky Armin van Buurena. SHato & Paul Rockseek tak svou špičkovou produkcí a vystoupeními v zahraničí stále potvrzují, proč se řadí mezi absolutní československou EDM elitu.

Celý článek

Vstupenky na koncert Hugha Laurieho mizí z předpro

Napsal Redaktoři MIX.cz 30.04.2013

Vstupenky na koncert Hugha Laurieho, známého jako Dr. House, rychle mizí z předprodeje

Celý článek

Extra tipy pro milovníky Havany

Napsal Redaktoři MIX.cz 30.04.2013

Slunce, pláž, vášeň, temperament a chilli

Celý článek

Noční běh pro Světlušku po druhé

Napsal Redaktoři MIX.cz 11.04.2013

Druhý ročník charitativního Nočního běhu pro Světlušku i letos láká do pražské Stromovky. Ve středu 24. dubna 2013 se zájemci opět postaví na start, aby rozsvítili svět nevidomých. Po jejich boku vyrazí nevidomí sportovci se svými traséry, ale také čeští reprezentanti David Svoboda, Vavřinec Hradilek nebo Tomáš Dvořák. Nebude chybět bohatý doprovodný program v čele s patronkou Anetou Langerovou.

Celý článek

Ondřej Pivec a Trio of OZ Omara Hakima v Brně

Napsal Redaktoři MIX.cz 09.04.2013

Populární hammondkář Ondřej Pivec zavítá po dvou letech opět na brněnský JazzFest, kde vystoupí již zítra 10. dubna v kulturním centru Semilasso. V triu s fenomenálním slovenským pianistou Klaudiem Kováčem a jeho oblíbeným bubeníkem Martinem Novákem zahrají repertoár z nedávno v New Yorku natočené a na labelu Animal Music vydané desky It´s About Time. Ondřej Pivec již čtyři roky žije právě v New Yorku a do České republiky zavítá jen zřídka. Kromě výjimečného hudebního talentu Pivce charakterizuje schopnost přiblížit jazzovou hudbu širšímu publiku i zřídka vídané showmanství. Ondřej se cítí doma takřka v jakémkoliv žánru, jenž má kořeny na půdě USA - kromě jazzu se věnuje i gospelu, funku, soulu i experimentům s elektronikou. Autentického hudebního vzdělání se mu v současnosti dostává především v newyorských kostelech, kde působí jako varhaník i sbormistr. Naposledy na přehlídce JAZZFESTBRNO vystoupil před třemi lety s exkluzivním sólo projektem.

Celý článek

JD Davis v klubu Duplex již zítra!

Napsal Redaktoři MIX.cz 04.04.2013

Každičký pravověrný clubber na naší modré planetě si během mžiku dokáže vybavit megahit „The world is mine“ od JD Davise a Davida Guetty. Jméno JD Davis ale znamená ještě mnohem víc.

Celý článek

Finská kapela Värttinä oslaví v Praze 30 let

Napsal Redaktoři MIX.cz 20.03.2013

Finská kapela Värttinä oslaví v Praze 30 let své bohaté hudební kariéry. Värttinä vystoupí 23. března v pražském Paláci Akropolis v rámci Mezinárodního víkendu žen. Värttinä je finská hudební skupina, kterou v severokarelské vesnici Rääkkylä založily před 30 lety v roce 1983 Sari a Mari Kaasinenovy a jejich matka Pirkko. Kapela přijíždí do Prahy s čerstvým a prestižním oceněním z mezinárodního hudebního veletrhu Womex.

Celý článek
SOS dětské vesničky rozjíždějí programy podpory

SOS dětské vesničky rozjíždějí programy podpory

Napsal Redaktoři MIX.cz 19.03.2013

V ČR vyrůstá v ústavní péči téměř 11 tisíc dětí. Náhradní rodinu hledají každý rok stovky opuštěných dětí, SOS dětské vesničky proto rozjíždějí nové programy podpory rodinné péče. Na Přerovsku SOS vesničky nabídnou sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a v Karlových Varech vzniká zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Celý článek

Jazz Fest 2014

tag cloud [nejvíce hledané výrazy]


Partneři